Clive John NEEDLE : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Labour Party (Ühendkuningriik)

Aseesimees 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Taga-Kaukaasia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Taga-Kaukaasia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 17-02-1997 / 10-04-1997 : Ühenduse ja Kasahstani, Kõrgõzstani, Usbekistani, Tadžikistani, Türkmenistani ning Mongoolia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Taga-Kaukaasia vabariikide (Armeenia, Aserbaidžaani ja Gruusia) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Taga-Kaukaasia vabariikide (Armeenia, Aserbaidžaani ja Gruusia) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Taga-Kaukaasia vabariikide (Armeenia, Aserbaidžaani ja Gruusia) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 30-05-1995 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 01-06-1995 / 15-01-1997 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 04-10-1995 / 15-01-1997 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 16-01-1997 / 10-04-1997 : Delegatsioon EL-Küprose parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Koostöö- ja arengukomitee