Alessandro FONTANA : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 28-08-1994 : Forza Europa fraktsioon - Aseesimees
  • 29-08-1994 / 04-07-1995 : Forza Europa fraktsioon - Juhatuse liige
  • 05-07-1995 / 10-12-1996 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Juhatuse liige
  • 11-12-1996 / 19-01-1997 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Centro cristiano democratico (Itaalia)

Esimees 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Petitsioonide komitee

Asepresident 

  • 20-07-1994 / 13-01-1997 : Euroopa Parlament
  • 20-07-1994 / 13-01-1997 : Euroopa Parlamendi juhatus

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 26-07-1994 : Naiste õiguste komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 17-11-1994 / 17-11-1994 : Ühenduse ja Tšehhi Vabariigi, Slovaki Vabariigi ning Sloveenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee

Asendusliige 

  • 23-09-1994 / 10-10-1995 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 19-10-1995 / 15-01-1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Kesk-Ameerika riikide ning Mehhiko vaheliste suhetega tegelev delegatsioon