Timo Juhani JÄRVILAHTI : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Suomen Keskusta (Soome)

Liikmed 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Ühenduse ja Austraalia ning Uus-Meremaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Kalanduskomitee
  • 24-02-1995 / 29-06-1995 : Eelarvekontrolli komitee