Ritva Tellervo LAURILA : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige
  • 13-04-1999 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Kansallinen Kokoomus (Soome)
  • 13-04-1999 / 19-07-1999 : Kansallinen Kokoomus (Soome)

Liikmed 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 07-04-1995 / 10-11-1996 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee