Saara-Maria PAAKKINEN : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1995 / 17-01-1995 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 18-01-1995 / 08-02-1995 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees
  • 09-02-1995 / 10-11-1996 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Suomen Sosialidemokraattinen Puolue/Finlands Socialdemokratiska Parti (Soome)

Liikmed 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Eesti, Leedu ning Läti vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Ühenduse ja Eesti, Leedu ning Läti vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-09-1995 / 10-11-1996 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 11-10-1995 / 10-11-1996 : Delegatsioon EL-Rumeenia parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 19-01-1995 / 24-01-1996 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 25-01-1996 / 10-11-1996 : Välismajandussuhete komitee