Maj-Lis LÖÖW : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1995 / 17-01-1995 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 18-01-1995 / 08-02-1995 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees
  • 09-02-1995 / 08-10-1995 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees
  • 09-10-1995 / 12-10-1995 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 13-10-1995 / 03-02-1997 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees
  • 04-02-1997 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Socialdemokraterna (Rootsi)
  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Socialdemokratiska arbetarepartiet (Rootsi)

Liikmed 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees
  • 19-01-1995 / 17-11-1995 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 17-11-1995 / 15-01-1997 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 19-01-1995 / 16-11-1995 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 16-11-1995 / 15-01-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Naiste õiguste komitee