Jean-Yves R.R. LE GALLOU : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Front national (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Eelarvete komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Bulgaaria ning Rumeenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 18-11-1994 / 15-01-1997 : Eelarvekontrolli komitee
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Rumeenia parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Leedu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvete komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvekontrolli komitee
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Leedu parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 14-11-1994 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee