Erich FARTHOFER : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Sozialdemokratische Partei Österreichs (Austria)

Liikmed 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-02-1996 / 10-11-1996 : Delegatsioon EL-Tšehhi Vabariigi parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Regionaalpoliitika komitee