Ilona GRAENITZ : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Sozialdemokratische Partei Österreichs (Austria)
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Sozialdemokratische Partei Österreichs (Austria)

Liikmed 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Petitsioonide komitee
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Petitsioonide komitee
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Ajutine komitee, mis jälgib meetmete rakendamist BSE (veiste spongioosse entsefalopaatia) suhtes tehtud soovituste põhjal
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee
  • 23-07-1996 / 20-02-1997 : BSE-ga (veiste spongioosne entsefalopaatia) tegelev ajutine uurimiskomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee