Martina GREDLER : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1995 / 28-02-1995 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 01-03-1995 / 10-11-1996 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Liberales Forum (Austria)

Liikmed 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 19-01-1995 / 17-03-1995 : Ajutine tööhõivekomitee
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Eelarvete komitee
  • 27-04-1995 / 10-11-1996 : Inimõiguste allkomitee
  • 16-06-1995 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Tšehhi Vabariigi, Slovaki Vabariigi ning Sloveenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-10-1995 / 10-11-1996 : Ühenduse ja Sloveenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 24-01-1995 / 10-11-1996 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 17-03-1995 / 10-11-1995 : Ajutine tööhõivekomitee