Hilde HAWLICEK : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1995 / 17-01-1995 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 18-01-1995 / 08-02-1995 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees
  • 09-02-1995 / 10-11-1996 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees
  • 11-11-1996 / 03-02-1997 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Aseesimees
  • 04-02-1997 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Sozialdemokratische Partei Österreichs (Austria)
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Sozialdemokratische Partei Österreichs (Austria)

Aseesimees 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee

Liikmed 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Naiste õiguste komitee

Asendusliige 

  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 21-11-1996 / 15-01-1997 : Naiste õiguste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees