Brendan Patrick DONNELLY : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Conservative and Unionist Party (Ühendkuningriik)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Ungari parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 18-09-1998 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 16-01-1997 / 18-09-1998 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee