Axel ANDERSSON : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Socialdemokraterna (Rootsi)

Liikmed 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Lõuna-Aafrika vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Regionaalpoliitika komitee
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Ühenduse ja Lõuna-Aafrika vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Välismajandussuhete komitee