Karin FALKMER : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Moderata samlingspartiet (Rootsi)

Aseesimees 

  • 20-03-1995 / 11-07-1995 : Delegatsioon Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees (EMP)
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Delegatsioon Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees (EMP)

Liikmed 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 19-01-1995 / 19-07-1995 : Ajutine tööhõivekomitee
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 16-03-1995 / 19-03-1995 : Delegatsioon Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees (EMP)
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee
  • 05-04-1995 / 08-10-1995 : Rahanduse allkomitee