Bengt HURTIG : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1995 / 19-01-1995 : Euroopa ühendatud vasakpoolsete liitfraktsioon - Liige
  • 20-01-1995 / 08-10-1995 : Euroopa Ühendatud Vasakpoolsete/ Põhjamaade Roheliste Vasakpoolsete liitfraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Vänsterpartiet (Rootsi)

Liikmed 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Regionaalpoliitika komitee