Seppo Viljo PELTTARI : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Suomen Keskusta (Soome)

Liikmed 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Kagu-Euroopa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Ühenduse ja Kagu-Euroopa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 27-10-1995 / 10-11-1996 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee

Asendusliige 

  • 19-01-1995 / 25-10-1995 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee