Birgitta AHLQVIST : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 09-10-1995 / 04-10-1998 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Socialdemokraterna (Rootsi)
  • 09-10-1995 / 04-10-1998 : Socialdemokratiska arbetarepartiet (Rootsi)

Aseesimees 

  • 16-01-1997 / 04-10-1998 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee

Liikmed 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 19-01-1995 / 15-01-1997 : Naiste õiguste komitee
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 04-10-1998 : Naiste õiguste komitee

Asendusliige 

  • 19-01-1995 / 27-10-1995 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 16-11-1995 / 15-01-1997 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 04-10-1998 : Regionaalpoliitika komitee
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-12-1997 / 04-10-1998 : Delegatsioon EL-Venemaa parlamentaarses koostöökomitees