Riccardo NENCINI : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 31-12-1998 : Partito socialista italiano (Itaalia)
  • 01-01-1999 / 19-07-1999 : Socialisti democratici italiani (Itaalia)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välismajandussuhete komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Petitsioonide komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 14-10-1997 / 30-11-1997 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 01-12-1997 / 23-02-1999 : Delegatsioon EL-Venemaa parlamentaarses koostöökomitees
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Venemaa parlamentaarses koostöökomitees