Corrado AUGIAS : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 31-12-1998 : Partito democratico della sinistra (Itaalia)
  • 01-01-1999 / 19-07-1999 : Democratici di Sinistra (Itaalia)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Petitsioonide komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Petitsioonide komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Regionaalpoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 17-07-1997 : Välismajandussuhete komitee
  • 17-07-1997 / 19-07-1999 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee