Claudio AZZOLINI : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Forza Europa fraktsioon - Liige
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Liige
  • 24-10-1996 / 09-12-1996 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Aseesimees
  • 10-12-1996 / 14-06-1998 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Esimees
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Itaalia)

Aseesimees 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Regionaalpoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Regionaalpoliitika komitee

Asendusliige 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee