Giampaolo V.E. D'ANDREA : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 08-05-1995 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 09-05-1995 / 19-01-1997 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige
  • 20-01-1997 / 26-10-1998 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 26-10-1998 : Partito popolare italiano (Itaalia)

Aseesimees 

  • 19-06-1998 / 26-10-1998 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 18-01-1996 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-06-1998 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 27-06-1996 : Regionaalpoliitika komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 27-06-1996 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 26-10-1998 : Regionaalpoliitika komitee
  • 14-10-1997 / 26-10-1998 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon