Margaretha af UGGLAS : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Moderata samlingspartiet (Rootsi)

Liikmed 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Eesti, Leedu ning Läti vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 12-07-1995 / 08-10-1995 : Ühenduse ja Eesti, Leedu ning Läti vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 19-01-1995 / 08-10-1995 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 05-04-1995 / 08-10-1995 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee