Tommy WAIDELICH : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 09-10-1995 / 04-10-1998 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1995 / 08-10-1995 : Socialdemokraterna (Rootsi)
  • 09-10-1995 / 04-10-1998 : Socialdemokratiska arbetarepartiet (Rootsi)

Liikmed 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 19-01-1995 / 11-10-1995 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Eelarvete komitee
  • 16-01-1997 / 04-10-1998 : Eelarvete komitee
  • 16-01-1997 / 04-10-1998 : Eelarvekontrolli komitee

Asendusliige 

  • 19-01-1995 / 13-11-1995 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 16-01-1997 / 04-10-1998 : Transpordi- ja turismikomitee