Eurico DE MELO : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 05-11-1996 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 06-11-1996 / 12-11-1996 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 13-11-1996 / 15-07-1998 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige
  • 16-07-1998 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Social Democrata (Portugal)

Aseesimees 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 14-10-1994 / 15-01-1997 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 06-10-1994 / 15-01-1997 : Rahanduse allkomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Inimõiguste allkomitee