Graham WATSON : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 01-08-1994 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 02-08-1994 / 27-01-1997 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Juhatuse liige
  • 28-01-1997 / 19-07-1999 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Liberal Democrats (Ühendkuningriik)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 10-07-1995 / 15-01-1997 : Rahanduse allkomitee
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Jaapani vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Eelarvete komitee
  • 30-11-1994 / 15-01-1997 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvete komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Rahanduse allkomitee