José GIRÃO PEREIRA : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Euroopa demokraatide liidu fraktsioon - Liige
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Partido Popular (Portugal)

Aseesimees 

  • 14-11-1994 / 20-09-1995 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 13-11-1994 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Venemaa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Regionaalpoliitika komitee
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Regionaalpoliitika komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kalanduskomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Koostöö- ja arengukomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kalanduskomitee