Stelios ARGYROS : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 28-11-1994 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige
  • 29-11-1994 / 19-01-1997 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige
  • 20-01-1997 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Nea Dimokratia (Kreeka)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Ajutine tööhõivekomitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide ning Lõuna-Aasia Regionaalkoostöö Assotsiatsiooni (SAARC) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Tšehhi Vabariigi parlamentaarses ühiskomitees
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide ning Lõuna-Aasia Regionaalkoostöö Assotsiatsiooni (SAARC) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide ning Lõuna-Aasia Regionaalkoostöö Assotsiatsiooni (SAARC) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon