Katerina DASKALAKI : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Euroopa demokraatide liidu fraktsioon - Liige
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Politiki Anixi (Kreeka)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Kagu-Euroopa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Kagu-Euroopa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Bulgaaria parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Kagu-Euroopa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Naiste õiguste komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Kagu-Euroopa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Kagu-Euroopa vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Ajutine tööhõivekomitee
  • 21-07-1994 / 10-10-1995 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 19-09-1995 / 15-01-1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 16-01-1997 / 15-06-1998 : Delegatsioon EL-Bulgaaria parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Inimõiguste allkomitee