Pietro Antonio DI PRIMA : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Forza Europa fraktsioon - Liige
  • 05-07-1995 / 09-03-1997 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Liige
  • 10-03-1997 / 14-06-1998 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Juhatuse liige
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Itaalia)

Esimees 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Eelarvete komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Rahanduse allkomitee
  • 17-11-1994 / 17-11-1994 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Slovaki Vabariigi parlamentaarses ühiskomitees
  • 27-10-1995 / 15-01-1997 : Kalanduskomitee
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvete komitee

Asendusliige 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Eelarvekontrolli komitee
  • 15-02-1995 / 27-10-1995 : Kalanduskomitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 14-10-1997 / 08-06-1998 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee