Riccardo GAROSCI : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Forza Europa fraktsioon - Liige
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Liige
  • 24-10-1996 / 09-12-1996 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Aseesimees
  • 10-12-1996 / 14-06-1998 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Aseesimees
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Itaalia)

Aseesimees 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Ajutine tööhõivekomitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 17-03-1995 / 11-07-1995 : Delegatsioon EL-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 12-07-1995 / 13-10-1995 : Delegatsioon EL-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Ukraina, Valgevene ning Moldova vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 17-02-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Eesti vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Eesti parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 18-10-1995 / 15-01-1997 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 18-10-1995 / 15-01-1997 : Rahanduse allkomitee
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Rahanduse allkomitee
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee