Stefano DE LUCA : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 30-11-1994 : Forza Europa fraktsioon - Liige
  • 01-12-1994 / 04-07-1995 : Forza Europa fraktsioon - Juhatuse liige
  • 05-07-1995 / 09-12-1996 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Juhatuse liige
  • 10-12-1996 / 18-02-1997 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Liige
  • 19-02-1997 / 16-04-1997 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Liige
  • 17-04-1997 / 19-07-1999 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Itaalia)

Esimees 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Hiina Rahvavabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Aseesimees 

  • 16-01-1996 / 17-07-1996 : Ühenduse transiidisüsteemiga tegelev ajutine uurimiskomitee
  • 18-07-1996 / 13-03-1997 : Ühenduse transiidisüsteemiga tegelev ajutine uurimiskomitee

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Eelarvekontrolli komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-12-1995 / 16-01-1996 : Ühenduse transiidisüsteemiga tegelev ajutine uurimiskomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvekontrolli komitee

Asendusliige 

  • 23-09-1994 / 15-02-1995 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 15-02-1995 / 15-01-1997 : Eelarvete komitee
  • 16-01-1997 / 19-02-1997 : Eelarvete komitee