Jup WEBER : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 10-10-1995 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige
  • 11-10-1995 / 18-01-1997 : Euroopa radikaalide liidu fraktsioon - Liige
  • 19-01-1997 / 19-07-1999 : Euroopa radikaalide liidu fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Les Verts (Luksemburg)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 26-10-1995 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee