Wolfgang NUßBAUMER : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed

Liikmesriikide erakonnad 

  • 01-01-1995 / 10-11-1996 : Freiheitliche Partei Österreichs (Austria)

Liikmed 

  • 18-01-1995 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Šveitsi, Islandi ning Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 19-01-1995 / 19-07-1995 : Ajutine tööhõivekomitee
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Välismajandussuhete komitee
  • 12-07-1995 / 10-11-1996 : Ühenduse ja Šveitsi, Islandi ning Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 19-01-1995 / 10-11-1996 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee