Jimmy GOLDSMITH : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 10-11-1996 : “Rahvusriikide Euroopa” fraktsioon (koordinatsioon) - Esimees
  • 11-11-1996 / 12-01-1997 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed
  • 13-01-1997 / 12-05-1997 : Sõltumatute “Rahvusriikide Euroopa” fraktsioon - Esimees
  • 13-05-1997 / 19-07-1997 : Sõltumatute “Rahvusriikide Euroopa” fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1997 : Majorité pour l'autre Europe (Prantsusmaa)

Esimees 

  • 17-11-1994 / 11-06-1995 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 16-01-1995 : Välismajandussuhete komitee
  • 12-06-1995 / 28-06-1995 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee