Anne Christine POISSON : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 31-10-1996 : “Rahvusriikide Euroopa” fraktsioon (koordinatsioon) - Liige
  • 01-11-1996 / 19-07-1999 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Majorité pour l'autre Europe (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 30-09-1994 / 19-07-1995 : Ajutine tööhõivekomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Magribi riikide ning Araabia Magribi Liidu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee
  • 03-10-1994 / 15-01-1997 : Kalanduskomitee
  • 18-07-1996 / 16-01-1997 : BSE-ga (veiste spongioosne entsefalopaatia) tegelev ajutine uurimiskomitee
  • 16-01-1997 / 15-06-1997 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon