Edouard C.M.P. DES PLACES : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 10-11-1996 : “Rahvusriikide Euroopa” fraktsioon (koordinatsioon) - Liige
  • 11-11-1996 / 12-01-1997 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed
  • 13-01-1997 / 19-07-1999 : Sõltumatute “Rahvusriikide Euroopa” fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Rassemblement pour la République (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Regionaalpoliitika komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Iisraeli vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 18-07-1996 / 20-02-1997 : BSE-ga (veiste spongioosne entsefalopaatia) tegelev ajutine uurimiskomitee
  • 16-01-1997 / 18-09-1997 : Regionaalpoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 24-04-1997 / 19-11-1997 : Ajutine komitee, mis jälgib meetmete rakendamist BSE (veiste spongioosse entsefalopaatia) suhtes tehtud soovituste põhjal

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 03-04-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 19-09-1997 / 19-07-1999 : Eelarvete komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 15-05-1998 / 19-07-1999 : Regionaalpoliitika komitee
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon