Lis JENSEN : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 10-11-1996 : “Rahvusriikide Euroopa” fraktsioon (koordinatsioon) - Liige
  • 11-11-1996 / 12-01-1997 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed
  • 13-01-1997 / 19-07-1999 : Sõltumatute “Rahvusriikide Euroopa” fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Folkebevægelsen mod EU (Taani)

Aseesimees 

  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Bulgaaria parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Bulgaaria ning Rumeenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-10-1995 / 12-10-1995 : Delegatsioon EL-Bulgaaria parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Bulgaaria parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 14-05-1996 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 30-09-1994 / 19-07-1995 : Ajutine tööhõivekomitee
  • 06-05-1996 / 15-01-1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee