Pierre PRADIER : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Euroopa radikaalide liidu fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 11-03-1996 : Mouvement des Radicaux de Gauche (Prantsusmaa)
  • 12-03-1996 / 19-07-1999 : Parti radical (Prantsusmaa)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 14-07-1996 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Inimõiguste allkomitee
  • 15-07-1996 / 15-01-1997 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Palestiina Seadusandliku Nõukogu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Palestiina Seadusandliku Nõukogu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Palestiina Seadusandliku Nõukogu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 28-09-1995 / 14-07-1996 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 15-07-1996 / 17-07-1996 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Taga-Kaukaasia vabariikide (Armeenia, Aserbaidžaani ja Gruusia) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Inimõiguste allkomitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Taga-Kaukaasia vabariikide (Armeenia, Aserbaidžaani ja Gruusia) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Taga-Kaukaasia vabariikide (Armeenia, Aserbaidžaani ja Gruusia) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon