Odile LEPERRE-VERRIER : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 28-01-1997 : Euroopa radikaalide liidu fraktsioon - Liige
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Euroopa radikaalide liidu fraktsioon - Juhatuse liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Mouvement des Radicaux de Gauche (Prantsusmaa)

Aseesimees 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Šveitsi, Islandi ning Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Šveitsi, Islandi ning Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Šveitsi, Islandi ning Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Petitsioonide komitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide ning Lõuna-Aasia Regionaalkoostöö Assotsiatsiooni (SAARC) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide ning Lõuna-Aasia Regionaalkoostöö Assotsiatsiooni (SAARC) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Ühenduse ja Šveitsi, Islandi ning Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Naiste õiguste komitee

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välismajandussuhete komitee