Daniel FÉRET : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Front National (Belgia)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Slovaki Vabariigi parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Läti vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Naiste õiguste komitee
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Läti parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 01-12-1997 / 19-07-1999 : Eelarvekontrolli komitee