Alessandro DANESIN : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Forza Europa fraktsioon - Liige
  • 05-07-1995 / 09-12-1996 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Liige
  • 10-12-1996 / 14-06-1998 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Varahoidja
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Itaalia)

Aseesimees 

  • 30-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Ukraina, Valgevene ning Moldova vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Ukraina, Valgevene ning Moldova vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Ukraina, Valgevene ning Moldova vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 29-09-1994 / 15-01-1997 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Tšehhi Vabariigi, Slovaki Vabariigi ning Sloveenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Šveitsi, Islandi ning Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Šveitsi, Islandi ning Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Bulgaaria parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 30-01-1997 : Ühenduse ja Ukraina, Valgevene ning Moldova vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Petitsioonide komitee

Asendusliige 

  • 23-09-1994 / 14-02-1995 : Eelarvete komitee
  • 23-09-1994 / 18-10-1995 : Rahanduse allkomitee
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Institutsioonidega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Delegatsioon EL-Rumeenia parlamentaarses ühiskomitees
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Eelarvete komitee
  • 08-12-1998 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Rumeenia parlamentaarses ühiskomitees