Giancarlo LIGABUE : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Forza Europa fraktsioon - Esimees
  • 05-07-1995 / 09-12-1996 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Esimees
  • 10-12-1996 / 14-06-1998 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Juhatuse liige
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Itaalia)

Liikmed 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee

Asendusliige 

  • 23-09-1994 / 19-10-1995 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 22-01-1997 / 08-06-1998 : Regionaalpoliitika komitee
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Regionaalpoliitika komitee