Giacomo LEOPARDI : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Forza Europa fraktsioon - Liige
  • 05-07-1995 / 14-06-1998 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Liige
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Euroopa rahvapartei fraktsioon (kristlik-demokraatide fraktsioon) - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Itaalia)

Liikmed 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 17-11-1994 / 16-11-1994 : Ühenduse ja Ameerika Ühendriikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee

Asendusliige 

  • 23-09-1994 / 20-06-1995 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 22-01-1997 / 08-06-1998 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee