Jean-Antoine GIANSILY : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 19-05-1995 / 04-07-1995 : Euroopa demokraatide liidu fraktsioon - Liige
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Liidu “Euroopa eest” fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 19-05-1995 / 19-07-1999 : Centre national des indépendants (Prantsusmaa)

Aseesimees 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvete komitee

Liikmed 

  • 16-06-1995 / 15-01-1997 : Eelarvete komitee
  • 10-07-1995 / 11-07-1995 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 12-07-1995 / 12-10-1995 : Ühenduse ja Lõuna-Ameerika riikide vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Rumeenia parlamentaarses ühiskomitees
  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Türgi parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvekontrolli komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Rahanduse allkomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Rumeenia parlamentaarses ühiskomitees
  • 13-05-1997 / 15-09-1997 : Euroopa Parlamendi liikmed Aafrika, Kariibi mere ja Vaikse ookeani piirkonna riikide ja Euroopa Liidu lepingu ühisassambleel (AKV-EL)

Asendusliige 

  • 18-10-1995 / 14-03-1996 : Eelarvekontrolli komitee
  • 16-11-1995 / 15-01-1997 : Rahanduse allkomitee
  • 14-03-1996 / 15-01-1997 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 18-02-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Ukraina, Valgevene ning Moldova vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Ukraina, Valgevene ning Moldova vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Ukraina, Valgevene ning Moldova vaheliste suhetega tegelev delegatsioon