Ulf HOLM : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 09-10-1995 / 31-01-1996 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige
  • 01-02-1996 / 28-01-1997 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Juhatuse liige
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Miljöpartiet (Rootsi)

Liikmed 

  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja ASEANi liikmesriikide, Kagu-Aasia riikide ning Korea Vabariigi vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide ning Lõuna-Aasia Regionaalkoostöö Assotsiatsiooni (SAARC) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Eelarvekontrolli komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide ning Lõuna-Aasia Regionaalkoostöö Assotsiatsiooni (SAARC) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Lõuna-Aasia riikide ning Lõuna-Aasia Regionaalkoostöö Assotsiatsiooni (SAARC) vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Teadusuuringute , tehnoloogia arenduse ja energia komitee