MaLou LINDHOLM : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Roheliste fraktsioon Euroopa Parlamendis - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Miljöpartiet (Rootsi)

Aseesimees 

  • 14-01-1999 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Leedu parlamentaarses ühiskomitees

Liikmed 

  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Poola parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Läti vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Regionaalpoliitika komitee
  • 14-10-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Läti parlamentaarses ühiskomitees
  • 16-09-1998 / 14-01-1999 : Delegatsioon EL-Leedu parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 12-10-1995 / 06-11-1995 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 07-11-1995 / 15-01-1997 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Leedu vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kodanikuvabaduste ja siseküsimuste komitee
  • 21-01-1997 / 19-07-1999 : Õigusküsimuste ja kodanike õiguste komitee
  • 14-10-1997 / 15-09-1998 : Delegatsioon EL-Leedu parlamentaarses ühiskomitees