Hans LINDQVIST : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Euroopa Liberaalide, Demokraatide ja Reformistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Centerpartiet (Rootsi)

Liikmed 

  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Slovaki Vabariigi parlamentaarses ühiskomitees
  • 27-10-1995 / 15-01-1997 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Tööhõive- ja sotsiaalkomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Rahanduse allkomitee

Asendusliige 

  • 26-10-1995 / 13-11-1996 : Regionaalpoliitika komitee
  • 26-10-1995 / 15-01-1997 : Rahanduse allkomitee
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Inimõiguste allkomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Slovaki Vabariigi parlamentaarses ühiskomitees