Sören WIBE : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Euroopa Sotsialistide Erakonna fraktsioon - Liige

Liikmesriikide erakonnad 

  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Socialdemokratiska arbetarepartiet (Rootsi)

Esimees 

  • 30-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees (EMP)

Liikmed 

  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Regionaalpoliitika komitee
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Šveitsi, Islandi ning Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 08-05-1996 / 15-01-1997 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 29-01-1997 : Delegatsioon Euroopa Majanduspiirkonna parlamentaarses ühiskomitees (EMP)
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Ühenduse ja Šveitsi, Islandi ning Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Šveitsi, Islandi ning Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Ühenduse ja Šveitsi, Islandi ning Norra vaheliste suhetega tegelev delegatsioon

Asendusliige 

  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee