Klaus LUKAS : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 17-01-1996 / 10-11-1996 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed

Liikmesriikide erakonnad 

  • 17-01-1996 / 10-11-1996 : Freiheitliche Partei Österreichs (Austria)
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Freiheitliche Partei Österreichs (Austria)

Liikmed 

  • 12-02-1996 / 07-05-1996 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 08-05-1996 / 13-11-1996 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 22-05-1996 / 15-01-1997 : Delegatsioon EL-Tšehhi Vabariigi parlamentaarses ühiskomitees
  • 22-05-1996 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Sloveenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 16-01-1997 / 23-02-1999 : Ühenduse ja Sloveenia vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Majandus-, rahandus- ja tööstuspoliitikakomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Rahanduse allkomitee
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Sloveenia parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 08-02-1996 / 13-11-1996 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Välismajandussuhete komitee
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 16-01-1997 / 19-01-1998 : Kultuuri, noorsoo, hariduse ja meedia komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Kodukorra, volituste ja puutumatusega seotud küsimuste komitee
  • 19-01-1998 / 19-07-1999 : Transpordi- ja turismikomitee