Franz LINSER : Neljas ametiaeg 

Fraktsioonid 

  • 26-04-1996 / 10-11-1996 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : fraktsioonilise kuuluvuseta parlamendiliikmed

Liikmesriikide erakonnad 

  • 26-04-1996 / 10-11-1996 : Freiheitliche Partei Österreichs (Austria)
  • 11-11-1996 / 19-07-1999 : Freiheitliche Partei Österreichs (Austria)

Liikmed 

  • 22-05-1996 / 15-01-1997 : Ühenduse ja Kanada vaheliste suhetega tegelev delegatsioon
  • 24-05-1996 / 14-11-1996 : Põllumajanduse ja maaelu arengu komitee
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Välissuhete, julgeoleku- ja kaitsepoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Delegatsioon EL-Malta parlamentaarses ühiskomitees

Asendusliige 

  • 14-05-1996 / 14-11-1996 : Keskkonna-, tervise- ja tarbijakaitsekomitee
  • 14-11-1996 / 15-01-1997 : Transpordi- ja turismikomitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Regionaalpoliitika komitee
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Julgeoleku ja desarmeerimise allkomitee